Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (3402)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Bettina
5 dni temu
https://youtube.com/shorts/YY17LFBZMV0?si=vU7QK7rmlXYLnBTh
Bettina
5 dni temu
Jakby tu powiedziec - rasiści nie dla mnie.
wikindzy
4 dni temu
"jestem więc stary wyga, lecz mimo wszystko znajduję się tutaj, w ścisłym kółku paranoików; pełnię funkcję wykwalifikowanego idioty."

nerwinka
wikindzy
4 dni temu
00.00 9 godz. temu
"U mnie pety lądują na balkonie co jakiś czas, z tego względu też nic łatwopalnego tam nie przetrzymuje, oprócz kota. 😉"
wikindzy
4 dni temu
słone paluszki 8 godz. temu
"Nie martw się.
Przyjdzie twój przyjaciel ze swoimi przyjaciółmi i podniosą średnią."
Grafomanka
4 dni temu
''Zenza 3 godz. temu
Marge piszesz coraz lepiej. Tekst jest na bardzo dobrym poziomie. Jest kilka rzeczy do poprawienia, ale kto ich nie ma? Swoje teksty poprawiam z każdym kolejnym czytaniem. Z większych błędów rzucają się w oczy dwa zdania. Piszę poniżej te zdania poprawnie.

Po chwili siedzieliśmy przy stole, spożywając wspólnie przygotowaną kolacją i pijąc winko.

Schodząc po schodach do swojego mieszkania, macham mu i ślę całusa.

Jedynkami się nie przejmuj. Lubią Cię i zazdroszczą talentu.
Wrócę w niedzielę po południu. Ściskam.

Margerita godzinę temu
Dzięki i cieszę się że tak mówisz''

Rozszerzona perfidia...
Sufjen
4 dni temu
"Ludzie są jednak dziwni; psychopaci obrastają w piórka, głupi usilnie próbują rządzić - wyrastając przed szereg - a mądrzy tak stoją z boku, ponuro spoglądając na rzeczywistość".
Grafomanka
4 dni temu
''Największe świnie wymagają zazwyczaj od ludzi, aby byli aniołami''
Sufjen
4 dni temu
"Rozszerzona perfidia"
Grafomanka
4 dni temu
A ty jej nie widzisz u "kolegi"?
Kto zdrowy na ciele i umyśle, takie rzeczy pierdzieli chorej osobie? I po co?

Owszem, chce, niech pomaga, nikt nie broni, bo tu większość przez to przeszła, ale każdy zachował jakiś umiar.
Sufjen
4 dni temu
Gdybym miał jakiekolwiek kompetencję do wystawiania oceny psychologicznej komukolwiek, mógłbym to zrobić. Owych kompetencji jednak nie posiadam. Jestem zwykłym użytkownikiem portalu, jak i inni tutaj, więc nikogo nie stygmatyzuję. Nie widzę ku temu powodów.
A że pewne zachowania są jakie są... nic na to nie poradzę. Ty również nic nie poradzisz. Też pewne podejścia mi się nie podobają, mówiąc o tej konkretnej sytuacji. Dla mnie twórczość Margerity jest... to nawet nie jest twórczość. Z całym szacunkiem.
Sufjen
4 dni temu
kompetencje*
Grafomanka
4 dni temu
No widzisz... Dlatego to razi.
Sufjen
4 dni temu
Razi. Tylko za cholerę nic z tym nie zrobisz.
Sufjen
4 dni temu
Nie komentuję tego, bo nawet nie chcę mi się marnować czasu na jałowe dyskusje o biednej Margericie, jej "ukrytym" talencie i innych pierdoletach.
Grafomanka
4 dni temu
W sumie, trzeba chyba wziąć z Ciebie przykład...
Sufjen
4 dni temu
Bo tak na chłopski rozum, jest sens się wkurwiać? Oni na tym bazują. Potem masz spieprzony humor przez debilizmy.
Grafomanka
4 dni temu
Nie, żebym humor traciła, ale razi takie zachowanie. Wyrachowane.
Sufjen
4 dni temu
To fakt.
Zenza
4 dni temu
Noico1 3 godz. temu
Podpisz się pod petycją "Prawo do życia dla każdego".

https://cgo.ac/scRmu01A

Sufjen
A cóż to się stało, że napisałeś coś w tym wątku? :)

Noico1
A cóż to za pytanie? Każdy tutaj może pisać co chce.

Sufjen
A czy ja Ci czegoś bronię? Oczywiście, że może. Chodzi mi o fakt, że na ogół się tutaj w ogóle nie udzielasz. ^^

Noico1
Sufjen jesteś tutaj zbyt krótko, żeby to wiedzieć.
'My, niżej podpisani, jesteśmy głęboko zaangażowani w obronę praw nienarodzonych dzieci w naszym kraju. Niepokoją nas obecnie cztery proponowane projekty ustaw, które dążą do ograniczenia ochrony dzieci na etapie prenatalnym, poprzez propagowanie możliwości barbarzyńskiego zakończenia życia małych chłopców i dziewczynek na ich najbardziej bezbronnym etapie rozwoju'

A paszoł won z tym kleszym kurewstwem! Bo to jest kurewstwo, żeby z kobiet żywe trumny robić!
"Nie ufaj pięknym słowom. Wiele osób ma miód na języku i truciznę w sercu."

Minona
Proboszcz
3 dni temu
"Gdy walę konia, myślę o dzieciątku Jezus"

Karol Wojtyła
wikindzy
3 dni temu
Margerita godzinę temu
Nie prawda ja nic nie robię po najniższej linii oporu

Margerita godzinę temu
Ja nigdy nic nie robię po najniższej linii oporu
Proboszcz
3 dni temu
"Dobremu proboszczowi to chuj staje na Anioł Pański"

Ksiądz Robak
wikindzy
3 dni temu
Joan Tiger godzinę temu
"Zauważyłam, że większość twoich bohaterów omija lekarzy szerokim łukiem. Nie ważne, czy połamani, czy poobijani… akcja szpital nie wchodzi w rachubę."
wikindzy
3 dni temu
ZielonoMi minutę temu
"Margerita Robisz. Kartka naklejona na kompie? Nie! Więc, Kurwa, Mar,jak Ci pomóc, jak Ty się nie stosujesz do najprostszych wskazówek Masz szczęście, że dziś zielona, bo byś zjebę grubszą dostała."
wikindzy
3 dni temu
ZielonoMi 22 min. temu
"Karton ma smak... jakiś, ale ma. Tektury."
droga_we_mgle
3 dni temu
" - Idź lepiej pokopać piłkę, Madonna.
- Jaka Madonna, DIEGO MARADONA!!!"

~ Inazuma Eleven
zsrrknight
3 dni temu
takie cytaty gdzieś można znaleźć czy spisuje się z pamięci/słuchu?
Aleks99
3 dni temu
Fajny cytat, oglądało się. Polski dubbing niemiłosiernie spierniczyli po pierwszym sezonie.
droga_we_mgle
2 dni temu
@zsrrknight

Mam (nie)fortunną zdolność zapamiętywania najbardziej przypadkowych fragmentów i wypowiedzi, więc odciążam swój mózg wypisując je tutaj. TL;DR - spisuję z pamięci i ze słuchu.

Ten dialog był gdzieś w 1 sezonie.

@Aleks99 - no, nie mam pojęcia, dlaczego zmienili głos głównego bohatera??
Bettina
2 dni temu
Jeśli nie wiesz jak sie zachowac - zachowaj sie przyzwoicie.
wikindzy
2 dni temu
Asheen 2 godz. temu
"chipsy, cola jest, dalej plebsie, rzucajcie w siebie gównem, ku uciesze cezara"
wikindzy
wczoraj o 1:22
"Asheen 8 godz. temu
Uuuuuuuu.... No to chuj, kolega Zenza zarządził, że chujowe, to kasuje projekt i jebać to, ide obierać seler.

Asheen 3 godz. temu
Dr Alienator, zaraz nam wyjaśni, jak to w mózgach ludzi z dysleksją serotonina działa inaczej niż u wszystkich innych i wywołuje haluny, które magicznie ukrywają akurat te słowa, gdzie jest ó ż itd
Trudno mi się nie naśmiewać w odpowiedzi jak czytam coś takiego.
Tak, mam dysleksje, czy w to wierzysz, czy nie
dodatkowo, jestem osobą nieneurotypową
dodatkowo, ortografia nie ma dla mnie personalnie żadnego znaczenia, tak jakoś mam poprostu

Asheen 3 godz. temu
ja naprawdę bardzo chetnie wytarzam się z uśmiechem w gównie waszej krytyki,

Asheen godzinę temu
Rawr wróciłeś tygrysie, stęskniłam się

Asheen godzinę temu
choć, napluj mi do dupy

Asheen 3 godz. temu
ale ja che jeszcze, JESZCZE
no napluj mi do dupy, nie bądź taka

Asheen 3 godz. temu
No i nie dowiedzieliśmy się, dlaczego macie wyjebane na małą dziewczynkę. Została wyjebana

Asheen 2 godz. temu
Dlaczego? Oh Dlaczego? Tak bardzo do wyjebania jest ta Aria

Asheen 2 godz. temu
Odynie! Wszechojcze! Odpisz mi na messku

Asheen 2 godz. temu
Chciałem tutaj dokończyć książkę, niestety w większości przypadków spotykam się raczej z niezbyt przydatnymi rozmówcami, więc raczej wrócę z tym do swojego kąta i wyjdę bliżej końca. Choć muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak pozytywnego odzewu :D

Asheen 2 godz. temu
Jakbym miał słuchać rad większości ludzi stąd, to nawet chronologii bym nie rozpisał"
Zenza
wczoraj o 1:29
Właśnie takich ludzi nam brakuje.
wikindzy
wczoraj o 1:39
W rzeczy, trzeba doceniać fakt, że przychodzą i chcą zostać, bo większość daje nogę
wikindzy
wczoraj o 1:39
Zenza przed chwilą
"rzucona fajka
nie grzeje
pod nosem"
wikindzy
wczoraj o 1:44
o nim pseud godzinę temu
"Moja wrodzona skromność, nieludzka wrażliwość, uduchowienie i głęboka empatia w miejscu bez ustalonych kierunków, gdzie wszystko rozpada się na różne strony, jak za bezczasów chaosu, a miał być szacunek, poważanie, pokora... właśnie, dlaczego ci ludzie mi nie gratulują, nie klepią po plecach, nie podrzucają... sorry, raz podrzucili, ale złapać, gdy spadałem to już nie złapali.

Chyba zara se co złego zrobie"
Bettina
wczoraj o 7:16
Virginia Woolf była wybitną pisarką, ale to okresy obłędu i pięć lat choroby ukształtowały jej publiczny obraz

Wysokie Obcasy
Zenza
wczoraj o 10:05
wikindzy minutę temu
Śpieszmy się kopać autorów, szybko odchodzą.
Bettina
wczoraj o 10:13
Doglądam Klasy
Zenza
wczoraj o 14:27
Grafomanka 53 min. temu
Pamiętacie jak tu już było fajnie?
Żadnych idiotycznych pytań, aż chciało się wchodzić... Wszystko zepsuł Zenza

I to ze zwykłej złośliwości...
Grafomanka
9 godz. temu
Margerita godzinę temu
dziś już cię nie bede męczyć

Zenza godzinę temu
Dzięki. Możemy opalać się na balkonie. Mam papierosy. Co Ty na to?
baski
8 godz. temu
wikindzy dzisiaj o 1:22
"Asheen 8 godz. temu
Uuuuuuuu.... No to chuj, kolega Zenza zarządził, że chujowe, to kasuje projekt i jebać to, ide obierać seler.

Asheen 3 godz. temu
Dr Alienator, zaraz nam wyjaśni, jak to w mózgach ludzi z dysleksją serotonina działa inaczej niż u wszystkich innych i wywołuje haluny, które magicznie ukrywają akurat te słowa, gdzie jest ó ż itd
Trudno mi się nie naśmiewać w odpowiedzi jak czytam coś takiego.
Tak, mam dysleksje, czy w to wierzysz, czy nie
dodatkowo, jestem osobą nieneurotypową
dodatkowo, ortografia nie ma dla mnie personalnie żadnego znaczenia, tak jakoś mam poprostu

Asheen 3 godz. temu
ja naprawdę bardzo chetnie wytarzam się z uśmiechem w gównie waszej krytyki,

Asheen godzinę temu
Rawr wróciłeś tygrysie, stęskniłam się

Asheen godzinę temu
choć, napluj mi do dupy

Asheen 3 godz. temu
ale ja che jeszcze, JESZCZE
no napluj mi do dupy, nie bądź taka

Asheen 3 godz. temu
No i nie dowiedzieliśmy się, dlaczego macie wyjebane na małą dziewczynkę. Została wyjebana

Asheen 2 godz. temu
Dlaczego? Oh Dlaczego? Tak bardzo do wyjebania jest ta Aria

Asheen 2 godz. temu
Odynie! Wszechojcze! Odpisz mi na messku

Asheen 2 godz. temu
Chciałem tutaj dokończyć książkę, niestety w większości przypadków spotykam się raczej z niezbyt przydatnymi rozmówcami, więc raczej wrócę z tym do swojego kąta i wyjdę bliżej końca. Choć muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak pozytywnego odzewu :D

Asheen 2 godz. temu
Jakbym miał słuchać rad większości ludzi stąd, to nawet chronologii bym nie rozpisał"

wikindzy ty bezbekowa ruda kurwo to po pierwsze piszesz gowno masz gowno kolegow Zenza to starego ustawil na avatar i cos pierdoli czytalem te wasze wypociny to mi sie scyzoryk otwiera wypierdalac do mc'donalda fryty mieszac !
Asheen
8 godz. temu
Igrzyska czas zacząć. :D
Grafomanka
8 godz. temu
"Zenza to starego ustawił na avatar"
i jeszcze papierosy mu kradnie...
Zenza
2 godz. temu
Aleks99 3 min. temu
Bettina to naturalizowana burżuazja, ostatnie echo głosów szlacheckiego rodowodu.
Sufjen
godzinę temu
Zenza
"Spierdalaj."
Zenza
godzinę temu
"I tak ślepisz przez tę klucza dziurkę.."
Strachy na Lachy.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji