Cytaty :)

Ktokolwiek
18.04.2015
Tutaj piszcie swoje ulubione cytaty np. Z książek lub filmów, a nawet z opowiadań z tego portalu :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Ja lubię : pieniądze nie mogą kupić szczęścia, ale ma kupić nutellę, a to to samo" to nawet nie jest z żadnej książki, przeczytałam to gdzieś w internecie :)
Ktokolwiek
18.04.2015
Albo cytat Jack'a Sparrowa " Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje nastawienie do problemu."
NataliaO
18.04.2015
Jeszcze bardziej mnie boli wyobrażanie sobie, że jesteś z kimś innym i zostawiasz za sobą moją obecność, a może nieobecność, którą ukryliśmy w naszych ramionach.
LinOleUm
18.04.2015
- Dobranoc wam...
- Huh?! Jakie dobranoc?
- Takie do spania.
~
- No ale do cholery, zniknął... Nie widzę go!
- Mamusiu, cemu ten pan robi pfe pfe w ksakach?
- Nie patrzy, synku. To zły pan, który robi brzydkie rzeczy paniom. Zaraz zadzwonię na policję.
~
- Nie lubię cię, Lavish.
- Wiem, rozmawialiśmy o tym...
- Na siwych włosach nie widać łupieżu. Podstępna Bestia!
lemon16
18.04.2015
,,Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, który je wypowiada".
,, Jeśli masz zamiar w coś zwątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia"
,, Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki".
,, Jeśli życie ci daje 100 powodów do smutku, ty pokaż, że masz 1000 powodow doa radości"
Ktokolwiek
18.04.2015
"Możesz mnie zabić, ale nie możesz mnie obrażać"
"Świat nie dzieli ie na dobrych i złych ludzi. Każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra o zla"
Neli
18.04.2015
,, Gdyby Bóg posłał cie do piekła tylko za to, że kogoś kochasz to nie chciałbym spędzić z nim wieczności." ~ Hopeless " - A to mój pokój - mówię, szczerząc się niczym panienka z telewizji. - Możesz się rozejrzeć, ale trzymaj sie z dala od łóżka, ponieważ nie mamy jeszcze osiemnastu lat. W ten weekend nie mogę jeszcze zajść w ciążę." ~ Hopeless <3
Jolly Joke
18.04.2015
"Wiesz, co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostali kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć." ~ Terry Pratchett
Majeczuunia
18.04.2015
"To, co powiedziałam, nie było głebokie. Ty jesteś po prostu płytki"-Nibutani Shinka
"-Znalazłeś już Jezusa, Forrest?
-Nie wiedziałem, że miałem go szukać."- Forrest Gump
"Jako ci, którzy przeżyli, my nosimy życia tych, którzy odeszli na naszych ramionach.- Akame
"Jestem po prostu... diabelsko dobrym lokajem"- Sebastian Michaelis
"Świadomość obecności zegara, który powoli, ale szybciej niz zwykle odliczał czas do mojej śmierci, przeszkadzała mi we wszsytkim. Dlatego postanowiłam: przebiegne przez moje życie, zanim się skończy!- ***** *******
-Savvy?- Jack Sparrow
Ktokolwiek
18.04.2015
Tak, Jacka Sparrowa są naaaaaaaj ::) kocham wszystko, co on mówi np :
Elizabeth: Kapitanie Sparrow!
Jack: Przykro mi synu, ale mam pełna załogę.
E: kapitanie szukam ukochanego!
J: shlebiasz mi synu ale moja jedyna miłością jest morze
E: jack, to ja!
J: Elizabeth? ? I do gibbsa: schowaj rum!
wolfie
18.04.2015
"Okazuje się, że to, co ma w życiu największą wartość, nie ma ceny" - Guillaume Musso.

"Nawet w tłumie można być samotnym” - Sherrilyn Kenyon.

"Moja córeczka. Zaledwie osiemnastolatka, a już została oskarżona o popełnienie morderstwa, pomagała kryminalistom i ma na koncie więcej ofiar niż większość strażników przez całe życie. Nie mógłbym być bardziej dumny" - Richelle Mead :) ;)
Linka
18.04.2015
" Musisz żyć dla innych jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie" Seneka
"Tylko kobieta potrafi zrobić z mężczyzny milionera, pod warunkiem że wcześniej był miliarderem"
" Jeśli problem da się rozwiązać to nie ma się czym martwić, jeśli problemu rozwiązać się nie da to martwić się nie ma po co"
Ktokolwiek
19.04.2015
"Nie zmieniaj się dla innych, bądź sobą, bo kiedy ci inni odejdą, nie będziesz miała ani ich ani siebie"
"Mimo krzywd, mimo bólu.
Mimo cierpienia.
Wciąż żyję mój królu
I mimo tego, że zgrzeszyłem, wybaczyłeś.
Dałeś pokutę, nie zwątpiłeś.
I chociaż krętą drogą idę.
Ty talent we mnie odkryłeś.
Dałeś mi wolną rękę panie.
Wykorzystam w pełni to co mi dałeś..."

AK-47 - Epilog
Sky300
10.05.2015
"To w porządku kochać bez wzajemności dopóki ten ktoś jest wart miłości. Dopóki na nią zasługuje." ~Cassandra Clare

"Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.'' ~William Shakespeare, wykorzystane też w serii ,,Dotyk Julii''
Drassen Prime
10.05.2015
COOOO??? Ja nie wstawiłem żadnego cytata? Osz ty
"Prawda to potężna rzecz, dlatego należy obchodzić się z nią ostrożnie" ~ Dumbledore bodajże
"W każdej historii jest morał, o ile potrafisz go odnaleźć" ~ "FarCry 3" XD
"Pieprzyć przeciwnika, to ty masz być tym wygranym!" ~ Polleck "Myśliwi - Czarny Most"
Drassen Prime
10.05.2015
"Pisarz to ktoś, kto nakłonił swój umysł do nieposłuszeństwa" ~ Stephen King
"Chwałą jednych jest, że piszą dobrze, a innych, że się do tego nie zabierają." ~ Jean de La Bruyére
Ekler
10.05.2015
,,Macice w głowach dziewczyn'' ~ xNBPx
Drassen Prime
10.05.2015
"Albo ta gra jest jakaś niedorobiona, albo ja jestem niedorobiony" Klocuch12 o "Dying Light"

Część postów została ukryta (3480)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

Grafomanka
wczoraj o 21:18
Śpij spokojnie...
o nim pseud
wczoraj o 21:23
Ludzie z depresją myślą to co napisałem poniżej:
Grafomanka
wczoraj o 21:24
A tak na serio, to ludzie z depresją powinni zapisać się do wolontariatu na oddziałach onkologicznych... piorunem postawi ich to na nogi
o nim pseud
wczoraj o 21:25
"Ludzie z depresją myślą to co napisałem poniżej:"

Kurwa, kim Ty jesteś żeby to wiedzieć?
o nim pseud
wczoraj o 21:27
...Co każdy myśli z depresją
Sufjen
wczoraj o 21:27
Depresja u każdego objawia się inaczej.
o nim pseud
wczoraj o 21:29
Może ma jakieś tajemne moce?
o nim pseud
wczoraj o 21:30
Logika zdechła 2 dawno.
o nim pseud
wczoraj o 21:30
*2Tu
Sufjen
wczoraj o 21:31
Logika to ukryta moc.
o nim pseud
wczoraj o 21:34
Być może, to tylko braki w retoryce, ale podnosi mi to ciśnienie.
Grafomanka
wczoraj o 21:38
Widocznie młodzież inaczej rozumie i przechodzi depresję niż nieco starsi...
o nim pseud
wczoraj o 21:46
inaczej rozumie i przechodzi depresję niż nieco starsi
"inaczej" znaczy?
o nim pseud
wczoraj o 21:47
Różnie
o nim pseud
wczoraj o 21:48
Starsi to nie ludzie?
o nim pseud
wczoraj o 21:56
Wychodzi na to, że ktokolwiek kto przechodzi depresję inaczej, jak napisał Vampire Fangs, nie jest człowiekiem?
Grafomanka
wczoraj o 21:58
Co ci jest?
o nim pseud
9 godz. temu
Nic, tylko napisałem co myślą ludzie z depresją
Grafomanka
9 godz. temu
Myślą inaczej...
o nim pseud
9 godz. temu
Bezczelne jest takie myślenie nawet w młodym wieku.
Grafomanka
9 godz. temu
To pewnie jego wyobrażenie depresji
o nim pseud
9 godz. temu
Logika dziecka, zamknę oczy, to nikt mnie nie zobaczy, bo ja siebie niewiedzę.
o nim pseud
9 godz. temu
Vampire Fangs jest "grzeczny" za to go lubię, ale ten brak logicznego myślenia doprowadza mnie do stanu opadających rąk.
Sufjen
9 godz. temu
Jak jesteśmy w temacie depresji - prawie mnie zabiła w 2022 roku.
o nim pseud
9 godz. temu
Dajesz...
o nim pseud
9 godz. temu
Czy, zbyt osobiste?
Grafomanka
9 godz. temu
No raczej
Sufjen
9 godz. temu
Zbyt osobiste. Aczkolwiek wpływ na to miał fakt, że miałem 3 śmierci w rodzinie i to najbliższych osób
Sufjen
9 godz. temu
+ narzeczona i jej problemy
Sufjen
9 godz. temu
Nie polecam.
o nim pseud
9 godz. temu
Czyli, stres z tym związany wywołał te dolegliwość.
o nim pseud
9 godz. temu
Grafomanka 3 min. temu
No raczej

Adwokat?
Sufjen
9 godz. temu
I żałoba, i szereg przeróżnych innych sytuacji, jak kradzież, włamanie na konto bankowe, wyłudzenia etc.
o nim pseud
9 godz. temu
Cyrk
o nim pseud
9 godz. temu
Wszytko naraz
Sufjen
9 godz. temu
Tak. Ale całe szczęście udało mi się dojść ze sobą do ładu.
Sufjen
9 godz. temu
Choć było to ciężkie
o nim pseud
9 godz. temu
Cos ala pourazowy?
o nim pseud
9 godz. temu
Tak. Ale całe szczęście udało mi się dojść ze sobą do ładu.

Gratuluję i życzę zdrowia.
Sufjen
9 godz. temu
Dzięki. Niemniej, nawiązując do dyskusji, objawy u każdego są różne. Najczęściej ma się myśli samobójcze, ale nie występują u każdego. Najgorsza jest ta bezsilność, niechęć do wszystkiego i brak możliwości zrobienia czegokolwiek.
o nim pseud
9 godz. temu
objawy u każdego są różne
słone paluszki
8 godz. temu
Starszy Woźny do Grafomanki

To ty jesteś durna. Brylujesz samotna w dzień i w nocy. Szukasz chuja do dupy starej.

❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Sufjen
8 godz. temu
Powiem tak Słone, żałosne.
słone paluszki
8 godz. temu
Nieprawda. To cytat, więc cytuję. Mam prawo, to korzystam, co nie.
o nim pseud
8 godz. temu
Sufjen Nic tu pomnie, spadam nara
słone paluszki
8 godz. temu
Starszy Woźny do Grafomanki

Ty naprawdę jesteś debilna.
Nic nie będę poprawiał.
Ja w sądzie się obronię.
Już ci napisałem, że to iluzja
Tępa , podejrzewam też, że gruba babo-chłop
Albo jakiś cyborg.
Wstawiony przez putina.
Ot mnie możesz posądzić, że ci ubliżam
Chcesz wojny szmatławcu, to możesz ją mieć
wikindzy
godzinę temu
Starszy Woźny zaczyna etap, który właściwie skończyłem i tykam okazjonalnie. Whisky se fundnąłem bo Allegro Protekct zadziałało, to z radości, ale poza tym, to tylko przez urzędasów i biurokratów. A Woźny, coraz więcej nalewek, niedługo zacznie pędzić, w końcu zaciery będzie walił - naturalna kolej
Grafomanka
Słona kiedyś popełniła taki tekst...
'Matko!
6-miesięcznej Madzi
(Dziewczynka miała uderzyć główką w próg, ale biegły stanowczo orzekł, że została uduszona.)
*8-letniego Kamilka
(Chłopiec zmarł po kolejnym, brutalnym ataku ojczyma. Wszystko za przyzwoleniem.)
*9-miesięcznej Blanki
(Dziecko miało obrażenia głowy, klatki piersiowej, uszkodzone płuco przebite żebrem. Było prawdopodobnie bite tępym narzędziem. Mogło także być uderzane o kant stołu.)
*3-letniej Zuzi
(Duszona i trzykrotnie dźgnięta nożem.)
*
3-letniej Hani
(Katowane przez całe życie dziecko zmarło po silnym ciosie w brzuszek, po którym pękła śledziona.)
*2-letniego Szymona "chłopca z Cieszyna", którego ciało znaleziono w stawie w marcu 2010r.
(Chłopczyk zmarł po ciosie w brzuszek zadanym przez biologicznego ojca.)*
4-letniego Oskarka
(Urodziła i nienawidziła. Głodziła i pozwalała katować dziecko nowemu partnerowi. Ostatnie uderzenie w brzuszek było tak silne, że oderwało dziecku fragmenty obu nerek.)
*2-miesiecznej Mai
(Dziewczynce połamano rączki, nóżki i żebra. Została rzucona na podłogę.)
*noworodków w beczkach i noworodków w zamrażalnikach

😡Ty, kurwo yebana! Żeby cię żywcem obdarli ze skóry za to, co zrobiłaś swojemu dziecku! Zdychaj w męczarniach!😡'

Kobieta przepełniona bólem po aktach bestialskich wobec dzieci, prawda?

Ktoś wtedy napisał jej taki komentarz...

'Spinacz tydzień temu
paluszki z paczuszki Ale ty jesteś pojebana XD Tutaj agitujesz nieistniejące wymysły swojej wyobraźni. Nawymyślałaś przykładów z dupy, których się nasłuchałaś w wiadomościach. Jedno zdanie poświęciłas na dizecko, bo twój ograniczony mózg ci nawet nie pozwolił na kreatywność. Chciałas zrobić z siebie elokwentną i inteligentną, nawet statystyki wyciągnęłas z rowa. Taka jesteś empatyczna i wrażliwa? A jak dwa dni wcześniej na tym portalu gnębili laskę, to jeszcze im przytakiwałaś i klaskałas, dla internetowego poparcia. Kazałaś jej udawać, że pada jak na nią pluli, nic cię nie interesowali, że wycierali kobiecą godność i wycierali o podłogę, ignorujesz uprzedmiatawianie kobiet i przemoc xD Idiotko, jesteś szmatą, która nie ma uczuć, więc nie podcieraj swojego brudnego od gówna dupska maltretowanymi dziećmi, tylko reaguj faktycznie gdy jesteś świadkiem przemocy, a nie jeszcze w tym uczestniczysz jak pizda niemyta. Mogę byc chujem jednym wielkim i obrażać ludzi, bo skoro tacy są odważni i lubia być ruchani w dupe, to świadcze swoje usługi. Mogę jebać laski na tym portalu, które nie widzą nic złego w tym, by traktować je jak kurwy... Jesteś jedną z takich suk własnie. Ale mam na tyle oleju w głowie, by nie wykorzystywać dzieci, do robienia z siebie człowieka. Pierdolnij się w łep lachociągu głupi. Możesz mi co najwyżej possać, jak chcesz być miła i uczynna, większej wartosci nie reprezentujesz, bo sama się na to godzisz i przyzwalasz... dla jebanych ocen, na jebanym opowi XD'

I teraz mamy sytuacje, kiedy ktoś pisze tekst, 'bajkę' dla dzieci, zawarte są tam słowa:
'Szpikulcowatą laską stukam o ziemię. Trysnęła krew. Uwięziona księżniczka ledwo przypomina kobietę, albo świeży obraz bez werniksu.
Abra-kadabra.
Nie wykluczam podtekstu seksualnego. Czyli atmosfera intymnej przygody. Naga i bezbronna bez odwrotu'

I co w takiej sytuacji robią paluszki z paczuszki czyli słone paluszki? Biegną oczywiście i reagują na te słowa, bo przecież ona jest obrończynią dzieci, dzieci są dla niej wartością najwyższą. Ona wie, że nie można do dzieci tak pisać, jak autor wulgarnych wpisów, które zacytowała, bo on się zdenerwował na moją reakcję na te właśnie słowa...

Słone paluszki wpadła jak grom z jasnego nieba, burza, która jak tsunami niszczy wszystko na drodze, bo ona kocha dzieci, nie pozwoli nigdy i za nic źle potraktować, bo miłości w niej bezmiar... to oczywiście żarty, bo słone paluszki, zareagowały... i wkleiły wulgarne wpisy do mnie, autora obrzydliwych słów skierowanych do dzieci. Bo zareagowałam...
spillo (szpilka II)
Eeeee tam, rzygać się chce od tych gównoburz (•̀ - •́ )
spillo (szpilka II)
„Najbardziej straconym dniem jest ten, w którym się nie śmiałeś” – Sébastien-Roch Nicolas Chamfort.

„Uśmiech jest najprawdziwszym, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy” – ksiądz Jan Twardowski.

„Trzeba się śmiać. Inaczej człowiek by zwariował” – Terry Pratchett.

„Uśmiech to najcenniejszy dar, jaki możesz dać drugiej osobie” – Patti LaBelle.

„Śmiech jest ćwiczeniem fizycznym, wielce dla zdrowia korzystnym” – Arytoteles.

„Darząc uśmiechem, uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego” – Wincenty Faber.

„Wszyscy uśmiechają się w tym samym języku” – George Carlin.

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji